FN-600X/220V, UL standard hochiki power supply cabinet
Product code : FN-600X/220V
Consulting hotline: 0944934114
Product information
24VDC or 12VDC rated @ 6 amps max
Input 220VAC 50/60Hz, 1.5 amps
12VDC or 24VDC selectable output